مراکز تجاری آنکارا

 

مرکز خرید گالریا آنکارا یکی از قدیمی ترین مراکز خرید شهر به شمار می رود که از سال 1995  فعالیت خود را آغاز کرده است . این مرکز خرید مجموعا 5 ورودی داشته و پارکینگ روباز با گنجایش 1000 خودرو را دارد . در این مرکز خرید 103 غرفه و 16 رستوران و کافه تریا مشغول سرویس دهی به بازدیدکنندگان ترک و غیر ترک است . 


 مرکز خرید فروم  در سال 2008 در شهر توریستی آنکارا ساخته شد. این مرکز خرید 2 طبقه از 149 باب مغازه ، سینما و  تعداد زیادی کافه تریا و رستوران تشکیل شده است . مرکز خرید فروم روزانه پذیرای تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی بوده که نه تنها برای خرید ، بلکه برای گذران اوقات فراغت به رستوران ها و کافه تریاهای آن مراجعه می نمایند. 

مرکز خرید آرمادا در آنکارا در سال 2002 در جاده اسکی شهر افتتاح شد . به دلیل استقبال با شکوه بازدیدکنندگان داخلی و خارجی از این مرکز تجاری ، مدیران آن زمینهای اطراف را خریداری و این مرکز خرید را گسترش دادند که در 19 ماه اکتبر 2013  بخش جدید این مرکز خرید رونمایی شد.  در حال حاضر 250 غرفه و فروشگاه در این مرکز خرید فعالیت می کنند .

مرکز خريد کيزيلاي آنکارا در مرکز شهر و منطقه ای شلوغ واقع شده است . فروشگاه هاي زيادي با کالاهای مرغوب و با کیفیت در خيابان کيزيلاي آنکارا مشغول ارائه اجناس خود هستند.این منطقه جزو  مدرنترین بخش های شهر بوده  که مي توانيد انواع مارک ها و لباس ها را جدید را از آن جا خريداري کرد. منطقه کيزيلاي يکي از بهترين مراکز خريد ترکيه به شمار رفته و 20.000 مترمربع زیر بنا دارد . 110 مغازه ،محل بازي براي بچه ها ، فعالیت های سرگرم کننده براي نوجوانان و بزرگسال و پارکينگ با گنجايش 300 وسیله نقلیه در این مرکز خرید تعبیه شده است  .

در مرکز شهر آنکارا مراکز تجاری و خرید قدیمی تری وجود دارد که عموما گردشگران تور آنکارا تمایل به بازدید از آنها را دارند . خیابان های این محدوده باریک و پیچ درپیچ بوده و از مغازه های کوچک و بزرگ زیادی تشکیل شده است . خیابان معروف مسگران یا باکیرجیلار چارشیسی  بسیاری از اشیای عتیقه و جالب را در کنار اشیای مسی، به فروش می رساند . قسمت دیگری نیز در این منطقه به خرید لباس اختصاص داشته که از قیمت مناسبی برخوردار است .  با حرکت به سمت دروازه ارگ، می توانید مغازه های ادویه جات، میوه های خشک شده، آجیل و هر نوع محصول دیگری را خریداری کنید.
 

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn